SPLAT PROFESIONAL BIOCALCIUM
pasta do zębów


O nas

SPLAT jest wiodącym rosyjskim innowatorem i producentem awangardowych środków do profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej.

Nasze laboratorium badawcze oraz centrum badawczo-rozwojowe pracują nad tworzeniem unikalnych mieszanek. Obecnie SPLAT jest właścicielem ponad 10 rosyjskich i międzynarodowych patentów.
Wysoka skuteczność wszystkich naszych produktów została potwierdzona w trakcie obszernych badań przeprowadzonych w Rosji, Japonii i krajach UE.
SPLAT jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które w ciągu 13 lat od momentu założenia uzyskało ponad 13% udział w rosyjskim rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej, a swoje wyroby eksportuje do ponad 28 krajów na całym świecie.
Załoga SPLAT składa się z 700 patrzących odważnie przed siebie, wyjątkowych, otwartych osób, które naprawdę wierzą, że zmiana świata na lepsze jest możliwa, i które pracują, aby zagwarantować, że w każdej sekundzie na świecie znajdzie się ktoś, kto się uśmiecha.

Jak już zauważyliście dzisiejszy post i kolejne będą o higienie jamy ustnej .Temat niezwykle ważny dla każdego z was .
Splat nowa marka produktów do higieny jamy ustnej dla dorosłych i dzieci .
Dzisiejszy post o paście BIOCALCIUM 

Pasta Biocalcium 
ODBUDOWA SZKLIWA I BEZPIECZNE WYBIELANIE
Kompleksowa pasta do zębów z bioaktywnym wapniem Calcis® ze skorupek jaj i hydroksyapatytem – materiałem budulcowym twardych tkanek zębów. 

Wysoka zawartość składników aktywnych pozwala wzmocnić szkliwo i zmniejszyć nadwrażliwość zębów już po kilku dniach stosowania. Połączenie naturalnego enzymu papainy ze składnikiem Polydon® zapobiega powstawaniu na zębach osadu i kamienia. Wodorowęglan sody przywraca pH jamy ustnej i dba o zdrowie dziąseł. Innowacyjna formuła Sp.White System® bezpiecznie wybiela i poleruje szkliwo na połysk. Pasta przeznaczona jest do odbudowy szkliwa i obniżenia podwyższonej wrażliwości zębów. Naturalny wapń remineralizuje uszkodzone szkliwo, hamując próchnicę w jej początkowej fazie. Cząsteczki hydroksyapatytu – podstawowy materiał budulcowy twardych tkanek zębów, działają identycznie jak plomba, wypełniając mikrouszkodzenia na powierzchni szkliwa. Naturalne enzymy rozbijają płytkę nazębną, pomagając utrzymać świeży oddech.
EFEKT
• Połączenie hydroksyapatytu i otrzymanego ze skorupek jaj bioaktywnego wapnia Calcis®, wspomaga remineralizację szkliwa.
• Wodorowęglan sody normalizuje pH jamy ustnej i dba o zdrowie dziąseł.
• Innowacyjna formuła Sp.White System® bezpiecznie wybiela i poleruje szkliwo na połysk.
SKŁADNIKI AKTYWNE Bioaktywny wapń Calcis®,hydroksyapatyt, papaina,Polydon®, wodorowęglan sody, kwasy tłuszczowe omega-3.
MOJA OPINIA 
Tym razem to nie ja testowałam lecz mój mąż .
Pastę testował dwa tygodnie dwa razy dziennie .Czy pasta działa .TAK działa ( słowa mojego męża ) Mąż nie ma problemów z zębami testował ja dlatego ze chciał poprawić swój kolor zębów . Bez żadnych zabiegów profesjonalnych tylko pasta . Po kilku dniach zauważył ze jego żeby są umyte /czyste na wysoki połysk .Zęby stały się bielsze i gładsze. Dziąsła wyglądają i są zdrowe. Ogólnie mąż jest bardzo zadowolony z pasty i może ja używać cały czas .

Cena pasty jak dla mnie i męża jest niska bo to koszt ok 12 zł.

Jest to tylko jeden rodzaj pasty SPLAT która chciałam wam pokazać  .

Na stronie TU znajdziecie produkt odpowiedni dla siebie .

                                                    http://splat.care/ 
1 komentarz: