FORLUX ZCD 008 Preparat czyszczący na bazie naturalnego olejku z pomarańczy


Zastosowanie: Forlux ZC 08 przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody takich jak meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych. Usuwa ślady po ołówku, mazaku, długopisie i kalce. Produkt jest dobrze tolerowany przez skórę, łagodnie działa na mytą powierzchnię, nie pozostawiając smug. 
Posiada długotrwały pomarańczowy zapach dający uczucie świeżości w mytych pomieszczeniach. Zawarte w preparacie olejki eteryczne owoców cytrusowych działają odstraszająco na insekty, co ma szczególne znaczenie w przypadku sklepów z żywnością, kuchni, zakładów przetwórstwa spożywczego i innych pomieszczeń, w których obecność owadów nie jest mile widziana. 
Sposób użycia: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 50 ml do 200 ml preparatu na 10 litrów wody. 
Skład: Niejonowe związki powierzchniowo czynne <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie 5-15%, EDTA <5%, substancje pomocnicze, kompozycja zapachowa, konserwant (mieszanina: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Dimethylol Glycol), CI 15510. pH 8
ŚRODEK CZYSZCZĄCY O BARDZO PRZYJEMNYM POMARAŃCZOWYM ZAPACHU I KOLORU .PRODUCENT ZAPEWNIA ŻE ŚLADY PO KREDKACH ZNIKNĄ Z MEBLI .TAK WIEC POSTANOWIŁAM GO WYPRÓBOWAĆ NA STOLICZKU CÓRKI .PATRYCJA MA DWA LATA I JAK KAŻDE DZIECKO NIE SŁUCHA JAK MAMA MÓWI ŻEBY RYSOWAŁA NA KARTKACH .PO CO JAK STOLIK JEST LEPSZY DO PISANIA .DOBRZE ZE TO STOLIK A NIE ŚCIANY ;) 
ALE DO RZECZY .
TAK WYGLĄDA STOLIK MOJEJ CÓRKI 
JAK WIDAĆ PATRYCJA UWIELBIA PO NIM RYSOWAĆ .A JA NIE LUBIE GO SZOROWAĆ .NAJGORSZE SA TE KRETKI OLEJNE ŚWIECOWE .ZWYKŁE ŚRODKI CZYSZCZĄCE NIE RADZĄ SOBIE Z TAKIMI ŚLADAMI.
FORLUX PORADZIŁ SOBIE REWELACYJNIE  .BEZ SZOROWANIA WYSTARCZYŁO ZMOCZYĆ GĄBKĘ W ROZCIEŃCZONYM PREPARACIE Z WODĄ .I ŚLADY PO KREDKACH WSZYSTKIE ZNIKŁY  .NAWET TE STARE ŚLADY KTÓRE POZOSTAWAŁY PO ZWYKŁYCH ŚRODKACH.Z TAKIM PREPARATEM TO JA MOGĘ TEN STOLIK MYĆ CODZIENNIE Z UŚMIECHEM NA TWARZY 
STOLIK CZYŚCIUTKI PACHNĄCY POMARAŃCZA  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz