Ajona Stomaticum

Ajona działa - to się czuje i smakuje.

AJONA jest koncentratem pasty do zębów do codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki swojej wysokowartościowej, nowoczesnej recepturze, posiadają naturalne właściwości przeciwdziałania próchnicy, paradontozie oraz nieprzyjemnemu zapachowi z ust. Już podczas czyszczenia zębów odczują Państwo i „zasmakują” jej działania. Rezultat to zdrowe, czyste zęby, mocne dziąsła, przyjemny oddech oraz długo utrzymująca się świeżość w ustach.

Najczęstsze problemy związane z zębami oraz dziąsłami są powodowane przez szkodliwe bakterie. Już po 10 sekundach AJONA zwalcza około 99% bakterii powodujących próchnicę, zakażenia dziąseł oraz nieprzyjemny zapach z ust. AJONA zwalcza wszystkie przyczyny problemów zanim zdążą powstać.
Działanie antybakteryjne

Przyczyną najczęstszych problemów z dziąsłami i zębami są szkodliwe bakterie. Wydzielają one produkty przemiany materii, które atakują szkliwo zęba, drażnią dziąsła oraz wywołują nieświeży oddech.

AJONA dzięki swoim naturalnym, antybakteryjnym właściwościom naprawdę działa. . Badania dowiodły, że już po dziesięciu sekundach zwalcza około 99rzyczyn powstawania bakterii. Naturalne PH jamy ustnej zostaje zoptymalizowane.

"Ajona w szybki i trwały sposób usuwa szkodliwe bakterie powodujące próchnicę, zapalenia dziąseł oraz przykry zapach z ust.

Działanie przeciwzapalne

Naturalne składniki przeciwzapalne jak np. bisabolol( zdrowotny składnik rumianku) łagodzą powstałe już zapalenia dziąseł. Leczą oraz przyspieszają regenerację dziąseł.

Działanie remineralizujące

Dzięki swojej wysokiej zawartości wapnia i fosforu, a więc głównych składników substancji zęba, wzmocnione zostaje działanie remineralizujące zębów.Ajona jest szczególnie godna polecenia przy

 1. - zapobieganiu stanom zapalnym dziąseł
 2. - zapobieganiu Periimplantitis (stanom zapalnym dziąseł przy implantach)
 3. - zapobieganiu stanom zapalnym śluzówki jamy ustnej
 4. - zapobieganiu próchnicy

Moja Opinia 
ODKĄD PAMIĘTAM ZAWSZE MIAŁAM PROBLEMY Z DZIĄSŁAMI W CZASIE CIĄŻY I PO PORODZIE ZNACZNIE SIĘ ONE POGORSZYŁY .PASTY KTÓRE UŻYWAŁAM DOTYCHCZAS BYŁY
DOBRE ALE NIE TAK JAK PASTA AJONA .WYSTARCZY NIEWIELKA ILOŚĆ PASTY ABY EFEKT BYŁ WIDOCZNY JUŻ PO PIERWSZYM UMYCIU .CO SIĘ ZMIENIŁO ?
- WYGLĄD OGÓLNY ZĘBÓW SĄ BIELSZE . 
- DZIĄSŁA NIE KRWAWIĄ .
- BARDZIEJ PRZYLEGAJĄ ZĘBÓW 
- NIE SĄ ZACZERWIENIONE
- WYGLĄDAJĄ NA ZDROWE  
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEJ PASTY .PO RAZ PIERWSZY JESTEM TAK ZADOWOLONA Z WYGLĄDU MOICH DZIĄSEŁ .

PASTA JEST DOSTĘPNA W APTEKACH STACJONARNYCH I INTERNETOWYCH 
CENA PASTY TO OK 6 ZŁ 

3 komentarze:

 1. Firma i produkt jest mi kompletnie nieznana... Ale wydaje się być interesująca😃

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowość? Czy jestem nie doinformowana?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie nowość, istnieje na rynku już 60 lat, w Polsce około dwudziestu. Stosuję i polecam, najlepsza pasta jakiej używałam :)
  Ja kupuję w aptekach

  OdpowiedzUsuń