DEPILATOR PHILIPS BRE715/00 

                                                         SERIA 8000


Od niedawna jestem posiadaczka tego urządzenia. Firmę chyba już każdy zna :).
A więc do sedna .
Jest to depilator Philips BRE715/00 seria 8000.
W zestawie jest 6 akcesoria ale o nich powiem wam za chwile .

 Jest to mój pierwszy depilator .
Przyznam się że bałam się takich urządzeń.
No ale kiedyś musi być ten pierwszy raz .
I powiem wam naprawdę szczerzę że nie trzeba się niczego bać :)   
Depilator posiada dwa tryby szybkości .Wolny i szybki .Każda może sobie dostosować jaki stopień jest dla niej najlepszy  .
Mi bardziej przypasował tryb szybki .Im szybciej tym lepiej .
Zanim zaczęłam  używać  depilatora .Kupowałam maszynki jednorazowe  lub z wymiennymi ostrzami .Efekt był super ale tylko pierwszego dnia :( I golenie musiałam praktycznie co drugi dzień powtarzać .Depilator ma to do siebie że nie przycina a wyrywa włoski z cebulka .Dzięki temu depilacja jest skuteczniejsza i na dłużej wystarcza .
Producent twierdzi że gładką skórę można mieć do 4 tygodni .
Ja depilatora użyła dwa tygodnie temu i jak na razie jest super .Skóra jest gładka .  Gdzieniegdzie jest jakiś pojedynczy włosek ale to z racji tego że depilatora użyłam dopiero jeden raz a wcześniej używałam zwykłych maszynek .


A tak prezentuje się cały zestaw .

Depilator posiada dość szeroka głowice dzięki temu depiluje większą powierzchnię skóry a dzięki temu depilacja jest szybsza .


Depilator ma wyprofilowany uchwyt .Dzięki niemu  bardzo dobrze się go trzyma w dłoni i manewruje nim .Na filmiku widzicie dwa tryby szybkości . Depilator jest również wyposażony w lampkę która oświetla nam miejsca depilowane . Dzięki niej depilacja jest skuteczniejsza bo widzimy dokładnie każdy włosek.
Dużym plusem dla tego depilatora jest to że jest bezprzewodowy .I najważniejsze możemy go używać na MOKRO i NA SUCHO .
Jak dla mnie depilacja na mokro jest super .Używałam go pod prysznicem i depilacja z kontaktem z wodą jest bardziej komfortowa i delikatniejsza .
 


Jeden z akcesoriów które sa dołączone do depilatora jest NASADKA DO NAPINANIA SKÓRY .Dzięki niej przy depilacji nóg nie musimy naciągać skóry bo nasadka robi to za nas  .


  Kolejna i dla mnie bardzo ważna to nasadka do miejsc delikatnych i wrażliwych .
Jak zauważyliście nakładka ma niewielki otwór .Dzięki  niej depilujemy mniejsze obszary skóry .Idealnie sie sprawdza do depilacji twarzy pach czy okolic bikini .

Do depilatora jest dołączona również RĘKAWICZKA .Stosuje się ja aby zapobiec wrastaniu się włosków przy kolejnej depilacji .

Depilator jest również wyposażony w dodatkową głowic i nasadkę do przycinania włosków  w okolicach bikini .Umożliwiają przycinanie i regulacje włosków w miejscach intymnych .Do zestawu również dołączoną jest ładowarka pędzelek i etui do przechowywania depilatora wraz z akcesoriami  .

Moja ocena to 10/10 .
Nie spodziewałam się takiego super efektu .I na pewno już nigdy nie zamienię go na inne maszynki .

#depilatorphilips #philipspolskaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza